کمپین دست ها – بریجستون

کمپین دست ها – بریجستون

دفعه بعدی که در حال رانندگی هستید به یاد داشته باشید محدوده‌ای به اندازه کف دست از آج تایر تمام آن چیزی است که باعث اتصال تایر و جاده می‌شود. جان شما و کسانی که برای شما مهم هستند به آن چهار قسمت روی تایر بستگی دارد.

ممکن است این موضوع را ندانید اما هنگامی‌که رانندگی می‌کنید فقط به مقدار یک کف دست از آج تایر باعث می‌شود که هر کدام از تایرها به جاده متصل باشد. فقط چهار قسمت از آج تایر، هر کدام به اندازه کف دست، هزاران کیلوگرم را در سرعت‌های زیاد و شرایط مختلف کنترل می‌کند.

بریجستون تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا ایمنی و امنیت شما فراهم شود. هنگامی‌که صحبت حفاظت از شما در جاده می‌شود، تمام تحقیق و توسعه‌ای که انجام می‌دهیم برای این است که اطمینان حاصل کنید خود را به امن‌ترین دستان سپرده‌اید. فرقی ندارد که صحبت از فناوری با کارآیی بالا باشد یا دوام و ماندگاری و یا آسایش همه جانبه همواره تایری از بریجستون وجود دارد که شما را در حرکت و سفر ایمن نگاه دارد.

همان محدوده به اندازه کف دست که از شما و خانواده‌تان محافظت می‌کند، قدرت محافظت از دنیای ما را نیز دارد.

بریجستون تایرهایی با مقاومت غلتشی و مصرف سوخت کم و کاهش آلایندگی کربنی تولید می‌کند. این مسئولیت در قبال طبیعت که همه ما به عهده گرفته‌ایم بخشی از تعهد ما به ساخت جهانی ایمن‌تر و پاک‌تر برای خانواده شما است.